₺0,00
Müsaitliği Kontrol Et

Fethiye At Turu

Puan Verilmemiş

Süre

4 Saat

İptal

İptalsiz

Toplam Kişi Sayısı

Sınırsız

Diller

___

Genel Bakış

Fethiye At Turu

Fethiye At Turu başlangıç ve ileri düzey at binmeyi seven misafirlerimiz için farklı 2 rotalayı deneyimlemenizi öneriyoruz. Turumuzu, sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki farklı zaman diliminde deneyimle bilirsiniz. Kayaköy‘de ( Levissi ) eski Yunan evlerini  ya da Ölüdeniz’i tepeden görme imkanı sağlayacağımız At Turumuz da çok keyifli ve eğlenceli zaman geçireceğinizi düşünüyoruz.

Sabah Hisarönü – Kayaköy At Turu

Hisarönü’nden başlayarak 3 saat sürer. Çam ağaçları arasında  1 saat 15 dakika süren patika yoldan  ilerleyip eski yunan kalıntılarıyla ünlü Kayaköy’e ulaşıyoruz. Burada çay ve gözleme bahçesinde 20 dakikalık bir molanın ardından, Yunan Evleri yi ve eski kiliseyi gezip fotoğraflayacak kadar serbest zaman veriyoruz. Molanın ardından tekrar patika orman yolundan, tura başladığımız noktamıza dönerek Kayaköy  At Turumuzu tamamlıyoruz.

Öğleden Sonra Hisarönü – Ölüdeniz  At Turu

Fethiye At Turu 2. Parkur , Hisarönün’den başladığımız turumuz toplam iki buçuk saat  sürmektedir. Turumuz çam ağaçları arasında muhteşem orman yollarından ilerleyerek bir saat sürer. Dünyaca ünlü Ölüdeniz’in turkuaz mavisi suyuna, kuş bakışı izleyeceğimiz tepede 30 dakikalık kısa bir mola veriyoruz. Ölüdeniz At Turunu ölümsüzleştirmek için bol bol fotoğraf çekiyoruz. Harika doğa manzarasını fotoğrafladıktan sonra bir saatlik kısa geri dönüş yolculuğumuz tekrar  patika orman yollarından başlangıç noktamıza geri dönerek  Ölüdeniz At Turumuzu tamamlıyoruz. Bir sonraki aktivitemizde buluşmak için sizlere veda ediyoruz.

Daha fazla göster

Önemli Detaylar

  • At Turu Nerede Yapılıyor ?
  • At Turu Fethiye bölgesin de Heyecanlı bir Aktivitedir .At Turu Hisarönü nden başlayarak günde 2 tur yapılmaktadır Kayaköy At Turu ve Ölüdeniz At Turu olarak.

Fiyata Dahil & Hariç Hizmetler

  • Transfer
  • Rehber
  • Sigorta
  • Kişisel Harcamalar
  • Porselen Tabak Fotoğraf

Kategori

Adrenalin
Doğa ve Kültür

Harita Üzerinde

Created with Sketch.
Ortalama ₺0,00

Organize eden

Fethiye Safari

Üyelik tarihi: 2020

Bunları da beğenebilirsiniz