₺0,00
Müsaitliği Kontrol Et

Fethiye Dalış Turu

Created with Sketch. Fethiye
Puan Verilmemiş

Süre

8 Saat

İptal

0 güne kadar

Toplam Kişi Sayısı

Sınırsız

Diller

___

Genel Bakış

Fethiye Dalış Turu

Kristal güzelliğindeki ılık suların ışık ve renk cümbüşü ile harmanlandığını düşünün. Fethiye Dalış Turu , Fethiye’de bulunan sığ koylar dalışa yeni başlayanlar için çok uygundur. Buralardaki heyecan verici mağaralar, resifler, tüneller, batık gemi kalıntıları, uçak yıkıntıları, gece dalışları ise daha deneyimli dalgıçlar için mükemmeldir.

Bu dalış sayesinde Akdeniz bitki ve hayvan türleriyle tanışacaksınız. Deniz atları, ahtapotlar, baraküdalar göreceğiniz bazı deniz canlılarından bazılarıdır. Ayrıca M.Ö. 300 yıllarından kalma Amforalarla da karşılaşacağınızı ve denizin altında tarihi yaşayacağınızı da unutmayın. Fethiye şüphesiz Türkiye‘nin en önde gelen dalış merkezlerinden biridir. Mayıs – Ekim ayları arasında deniz sıcaklığı maksimum 28 C dereceye ulaşır. Suyun en soğuk aylarında bile ortalaması 20 C derecedir.

Fethiye Dalış Turu sabah otelinizden transfer ile başlar, Fethiye limanından hareketle çeşitli dalış noktalarına giderek devam eder. Yol sırasında eğitmenlerimiz dalış ve ekipman hakkında eğitim verirler. Gün içinde 2 dalış yapılmaktadır. İlk dalış eğitim amaçlı ve hem sizin ekipmanı ve dalışı öğrenmeniz amaçlı hem de öğretmeninizin sizi tanıması amaçlı yapılmakta ve 3-4 metre derinlikte gerçekleştirilmektedir. Ardından teknemizde öğlen yemeği servisi yapılır ve öğleden sonra asıl dalış olan 2. dalışa geçilir. Bu dalış ise 12 mt ye kadar inilebilmektedir. Tüm Fethiye Dalış Turu  süresince profesyonel eğitmen ve dalgıçlarımız sualtında sizlerle birlikte olacaktır.

Daha fazla göster

Önemli Detaylar

  • Dalış turu kimler için uygun değildir ?
  • 10 yaş altı çocuklar, hamileler, astım ve panik atak hastaları tüplü dalış turuna katılamazlar. Bu kişiler misafir olarak dalış yapacak olan yakınlarının yanında teknede yolculuk yapabilirler.

Fiyata Dahil & Hariç Hizmetler

  • Transfer
  • Sigorta
  • Öğle Yemeği ( Tavuklu Sandviç )
  • Dalış Ekipmanları
  • Kişisel Harcamalar - Su Altı Fotoğraf ve Cd

Kategori

Adrenalin
Tekne

Harita Üzerinde

Created with Sketch. Fethiye
Created with Sketch.
Ortalama ₺0,00

Organize eden

Fethiye Safari

Üyelik tarihi: 2020

Bunları da beğenebilirsiniz