₺0,00
Müsaitliği Kontrol Et

Landrover Jeep Safari

Puan Verilmemiş

Süre

8 Saat

İptal

İptalsiz

Toplam Kişi Sayısı

Sınırsız

Diller

___

Genel Bakış

Fethiye Landrover Jeep Safari

Fethiye Landrover Jeep Safari turumuz 4*4 LAND ROVER araçlarımız ile sizleri otelinizden aldıktan sonra başlar. Tüm jeeplerimiz ile buluşma noktasına hareket ederiz. Rehberimizin bilgilendirmesinden sonra konvoy eşliğinde ilk durak noktasına doğru yolculuğumuz başlar.

Tur Programımız

İlk durak olarak YAKAPARK  ( alabalık çiftliği ) asırlık çınar ağaçları ve doğal kaynak sularının verdiği huzurla buluşacaksınız.Eğer dilerseniz yarışma yapılan havuzda beş dakika kalıp ücretsiz içecek kazanabilirsiniz.Doğal bir yaşam alanı olan bu durağımız sizlere eşsiz fotoğraflar çekme fırsatı sunmaktadır.

İkinci durak noktamız Gizlikent Şelalesi eşsiz güzelliğinin yanı sıra serin suların altında ıslanmak ve şelale ile bolca fotoğraf çekilmek için sabırsız olacağınız bi konumdadır.Şelale gezimizden sonra açık büfe olan öğle yemeğimizde sizlere tavuk ve alabalık seçenekleri sunmaktayız.

Üçüncü durağımız  SAKLIKENT KANYONU Avrupa’nın ikinci ve Türkiyenin en uzun kanyonu olup 18 km uzunluğa ve 350 m yüksekliğe sahiptir.Bir saat kanyonun eşsiz güzelliğini gezerken büyülenmemek elde değil. Kanyon çıkışında isteğe bağlı olarak misafirlerimiz Zipline ve Rafting aktivitelerine katılabilirler.Saklıkent Kanyonunda buzgibi suyun üzerinde kurulan köşklerde mola imkanı bulanan Fethiye Jeep Safari Turu misafirleri içinde bulundukları atmosferden etkilenerek tatilin tadını çıkarmaya devam edebilirler.

Dünyanın en önemli kanyonları arasında gösterilen Saklıkent’i keşfetme imkanı sunan Fethiye Safari Turları yolculuklarında çocuklar gibi eğlenceli su savaşları yapılabilirken çok eğleniyorsunuz. Landrover Jeep Safari Turu nun en çok merak edilen bölgesi olan kanyonda çevrenin sahip olduğu doğal güzellikler yerinde keşfettikten ve aktivitelerimizi yaptıktan sonra son durak noktamız olan Çamur banyosunda eşsiz eğlenceye hazır olun,doğal killerden oluşan çamur eğlencesinden sonra ise kendinizi yirmi yıl öncesine dönmüş hissedip mutlu bir şekilde turumuzu tamamlayıp  mutlu hatıralarla sizleri otellerinize geri bırakıyoruz.

Daha fazla göster

Önemli Detaylar

  • Online rezervasyon imkanıyla tatil planını yapan herkes Fethiye'de kalacağı zamanları en ideal şekilde programlayabilir. Yetişkin ve çocukların ayrı ayrı ücretlendirildiği tur programına rezervasyon yaptırılırken transfer için nereden alınmak istendiği net bir şekilde belirtilmelidir.

Fiyata Dahil & Hariç Hizmetler

  • Öğle yemeği
  • Otel transferi
  • Rehberlik hizmeti
  • Giriş ücretleri
  • Ringo Rafting
  • Ziplıne
  • Tur fotoğrafları

Kategori

Adrenalin

Harita Üzerinde

Created with Sketch.
Ortalama ₺0,00

Organize eden

Fethiye Safari

Üyelik tarihi: 2020

Bunları da beğenebilirsiniz