₺0,00
Müsaitliği Kontrol Et

Fethiye Pazarı ve Kayaköy Turu

Created with Sketch. Fethiye
Puan Verilmemiş

Süre

8 Saat

İptal

İptalsiz

Toplam Kişi Sayısı

Sınırsız

Diller

___

Genel Bakış

Fethiye Pazarı ve Kayaköy Turu

Fethiye şüphesiz ki çok güzel bir ilçedir. Hem bir turizm cenneti hem de eski bir yerleşim bölgesi olması, yerel yaşam ile tarih ve turizmin iç içe olması Fethiye’yi daha güzel ve değerli kılar. Fethiye Pazarı ve Kayaköy Turu ile turistler için Fethiye içinde gezmek çok keyiflidir.

Tur  Programı

Tarihi ve ünlü balık pazarı, Çalış plajı, kaya mezarları, müzesi, limanı ve sahil boyu uzanan yürüyüş bandı ile Fethiye çok güzel bir ilçedir. Fakat bu turumuza katılarak Fethiye’nin gizli kalmış diğer güzelliklerini, yerel halkın yaşamını ve tarihini daha yakından görebilirsiniz.

Haftanın salı günleri yapılan bu turumuz halk pazarında bir alışveriş turu, Fethiye içinde gezi turu ve ardından eski bir Rum kenti olan ve sonrasında terk edilmek zorunda kalınan tarihi Kayaköy evleri ve Kayaköy köyünde gezi ile devam eder.

Kayaköy‘de servis edilen öğle yemeği ardından 100 yıla yakın süredir kullanılmayan tarihi Yunan Hayalet kasabasını gezebilirsiniz. Turumuz boyun rehberimiz size çevre ve tarih hakkında bilgi verecek ve tur bitiminde otellerinize geri bırakılacaksınız.

Daha fazla göster

Fiyata Dahil & Hariç Hizmetler

  • Transfer
  • Rehber
  • Sigorta
  • Kişisel Harcamalar
  • Kayaköy ( Levissi ) Giriş ücreti
  • Öğle yemeği

Kategori

Doğa ve Kültür

Harita Üzerinde

Created with Sketch. Fethiye
Created with Sketch.
Ortalama ₺0,00

Organize eden

Fethiye Safari

Üyelik tarihi: 2020

Bunları da beğenebilirsiniz